Goede voornemens 2011 voorkomen dakproblemen !?

03-01-2011 | Het extreme weer heeft het afgelopen jaar gezorgd voor schade aan platte daken, afvoerpijpen en afwateringssystemen, waardoor veel mensen last kregen van een lekkend dak.

Het liep in de laatste maanden storm met meldingen van lekkende daken. Vooral bij woningen met een plat dak was het soms dweilen met de kraan open. Dat kwam in de meeste gevallen puur door achterstallig onderhoud. Doordat hemelwaterdoorvoeren verstopt zaten of detailleringen op het dak door de jaren heen versleten waren.
 
Kewodak Service is gespecialiseerd in het onderhouden en beheren van platte daken (tegen de beste prijs) zodat deze platte daken normaal kunnen functioneren goed geïsoleerd en natuurlijk waterdicht!

Ook iets voor uw dak(-en)? klik hier



Terug naar nieuwsoverzicht

Kewodak
Postbus 296
2400 AG Alphen aan den Rijn
Tel: 0172 - 43 83 32
© 2012 Kewodak B.V.

Vind ons ook op:
Twitter Twitter Facebook Facebook

YouTube YouTube Weblog Weblog

Google+ Google+
Sitemap
Home
Bedrijfsprofiel
Werkzaamheden
Garantie
Ervaringen klanten
Projecten
Verantwoorde daken
Nieuws
Media
Contact
Overige pagina's
dakdekken
dakbedekking plat dak
dak lekkage
kunststof dakbedekking
vernieuwen dak
isolatie plat dak
dakdekker
dakrenovatie
isolatie dak
dakdekkers
dakdekkersbedrijf
dak onderhoud
bitumineuze dakbedekking
dakservice
dakspecialist
groene daken
witte daken
MVO
Social Media
In de media
Ervaring klanten